Çağlar Yıldız İnstagram

Çağlar Yldz (Yıldız) İnstagram Hesabı merak edenler için Web tasarım, logo gibi internet işleriyle uğraşan kişiye ait adresini paylaşıyoruz. Web tasarıma ihtiyacı olanlar bu kişiyi yakından incelemek için Çağlar yldz (yıldız) instagram adresini merak edip arıyorlar, bizde sizler için bunu bulup paylaştık.

Çağlar Yıldız adındaki girişimci Web Tasarım adında avukatlara, şirketlere ve diğer kişilere hizmetleri ile ilgileri üzerine çekiyor. Avukat katibi olmasından dolayı, avukatlara web tasarımı hizmeti sunmakta olan Çağlar yldz, müşterilerine güvenli ve kaliteli hizmet vermektedir.

Çağlar Yıldız İnstagram Adresi güncel olarak aşağıda sizlere sunuldu. Başarılı bir webmaster ülkemizde başarıları ile anılması oldukça etkili oluyor.

İnstagram Nedir?

Instagram, sosyal medyada ücretsiz fotoğraf ve video paylaşma uygulaması. Ekim 2010’da kurulduğunda, kullanıcılarına çektikleri bir fotoğraf üzerinde dijital filtre kullanma ve bu fotoğrafı Instagram’ın da dahil olduğu, sosyal medya servisleri ile paylaşma imkanı tanımıştır. Vikipedi

Çağlar Yıldız Kimdir?

Çağlar Yıldız
Çağlar Yıldız

Merakı geniş, az konuşan bir ademoğlu.
Duvara asmak için diplomalı, Endüstriyet Elektronik Mezunu.
2006-2007 yılları arasında Web Hacking işleri ile uğraştı ve bir çok türk sitelere açıkları hakkında bilgi verdi. 1900 kadar yabancı-türk sitelerine çeşitli yollarla imzasını bıraktı.
SEO‘ya ve çeşitli web konularına meraklı, üzerinde çalışıyor ve öğreniyor. Notlarını bazen buraya almaya çalışı(yor)cak.

 

 

 

Doc. Dr. Çağlar Yıldız;

Yukarıda ünvanı ve ismi yazılı hocamız ile bir alakamız olmamakla birlite sadece isim benzerliği vardır. Sivas’da bulunan Özel Medicana Sivas Hastanesi’nde çalışıyor. Bilgilerinize sunarız.

Çağlar yldz İnstagram hesabını merak edenler ve referanslarını görmek isteyen herkes adresi merak ediyor.

İnstagram Hesabı: cagslar

Çağlar yldz hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.

By Cagslar