Motorola sadece telefon üretmiyor, TV piyasasında da yer almaya çalışıyor. Bu hedefinin somut bir ürünü olan Motorola 75-inç 4K LED TV oyun severler için çok ilgi çekici olacak çünkü TV kablosuz oyun konsolu keyfini sonuna kadar yaşatacak. Android TV dizisinin tek ürünü Motorola 75-inç 4K LED TV değil, bu modelin yanı sıra 32 inç HD ve 40 inç, 50 inç 55 inç ve 65 inç TV modelleri de satışa çıktı.

Motorola Akıllı Android 9.0 İşletim Sistemli TV Satışta

Motorola firmasının en gözde TV modeli 3840 x 2160 P çözünürlüğe sahiptir ve Dolby Vision ek olarak HDR 10 teknolojilerini destekler. Görüntüleme açısı da 178 derecedir. Cihaz 60 HZ resim yenileme yeteneğine sahiptir. 16 GB dahili alanı ve TV içinde 2.25 GB ram donanımı vardır. 75 inç modeli 4K destekliyor. 4 çekirdekli bir TV çekirdeği vardır. Oyunlar için Mali -450 GPU entegre edilmiştir.

Android 9.0 işletim Sistemli TV

Android 9.0 işletim sistemine sahip olan bu TV ile NetFlix, Youtube Amazon Prime gibi paket destekleri var. Ek olarak Play Store desteği de bulunan bu TV ile sorunsuz internet keyfini de süreceksiniz. Ses bileşenlerine baktığımızda 30 Watt kaliteli hoparlörler görüyoruz.  Kaliteli müzik dinleme ve maç izleme keyfi bu TV ile sınıf atlayacak. Çok çekici kumandasının üzerinde Netflix ve Youtube yazılı tuşları var. Bu tuşlara dokunduğunuzda servis hemen hizmet vermeye başlar.

Motorola Akıllı Android 9.0 işletim sistemli TV Fiyatı

En önemli konu da bu… Motorola Akıllı Android 9.0 işletim sistemli TV Fiyatı 1.700 dolar olarak belirlendi ama sadece Hindistan pazarında bu fiyat geçerli. Diğer ülkeler için henüz bir bilgi yok. Bu televizyonla

  • Oyun Keyfi
  • Maç Keyfi
  • Film Keyfi
  • İnternette Sörf Keyfi

sonuna kadar sürülebilir. Bir Smart TV’den daha başka ne beklenir ki?

Kaynak: Bilgizede.com

By Cagslar