5.29 dolara da akıllı saat olur mu demeyin! Shenzhen BHD teknoloji firması tarafından üretilen kamerası, bluetooth özelliği ve spor izleme sensörleri bulunan akıllı saat, 50 adet alımlarda 5.29 dolarla satılıyor.

Alibaba platformu üzerinden toptan satışa başlayan firma, DZ09 model numaralı akıllı saati tanıttı. 480 x320 P çözünürlüğe sahip olan bu akıllı saat otomatik odaklama, Android ve iOs platformlarla entegre çalışma, MP3 çalma Q klavyeye bağlanma gibi bir  çok özelliğe sahip bir saattir.

Telefona entegre ettiğinizde, telefona gelen çağrıları cevaplama şansınız da var.  Silikon metal kasası ve 180 mAH bataryası ile gelen saatin ekranı 1.56 inç TFT ekrandır. 6 cm kalınlığında 8 cm x 8 cm ölçülerinde bu akıllı saat 0.2 kg ağırlığa sahip.

Akıllı Saatin Diğer Versiyonu

Bir diğer versiyonu 280 mAH kapasitede olan akıllı saat, siyah kasa beyaz altın rengi ve gümüş rengi ile her zevke hitap edecek. Türkçe dili de dahil olmak üzere bir çok dil seçeneği var.  Parlak ekranında siyah noktalar çözünürlük kusurları gibi kötü sürprizler yok. 32 GB seviyeye kadar TF kart desteği de olan bu saatin ROM hafızası 32 Mb ve Ram donanımı da 32 Mb seviyede. Kamerası 0.3 MP çözünürlükte olan saatin desteklediği resim formatları JPEG, GIF, BMP, PNG olarak sıralanıyor.  Müzik formatları ise wav ve MP3 olarak belirlenmiş.

Çoklu Alımlarda Daha da Ucuz

Çoklu alımlarda fiyatı daha düşen akıllı saatin 100 ve üzeri siparişlerde fiyatı 5.06 dolara düşüyor. Sitede Türkiye’ye teslim süresinin 4 gün olduğu belirtiliyor. Bu saatin tek kusuru pilinin çok düşük kapasitede olmasıdır. Ama çocuklar için çok eğlenceli ve değerli olacağı kesin.

5 dolar fiyatla toptan olarak alınan bu saati 10 dolara satmak bu saatin kapış kapış gitmesini sağlayacak.  Ürünü üreten firma ile daha yüklü alımlar için görüşme yapılarak, üretici firmadan,  pil kapasitesi çok daha yüksek seçilirse, akıllı saatin 20-30 dolara satılması mümkün olacak.

Kaynak: Bilgizede.com

By Cagslar