Güney Koreli firmanın ürettiği Samsung Galaxy M30s modelinin bir ayrıcalığı var! O da 6.000 mAH kapasiteli bataryasıdır. Bu bataryadan daha yüksek bir kapasite yok. Dolayısı ile sizi rahatlıkla 3 gün cihazı şarj etmeden idare edebilir. 6.4 inç süper AMOLED teknolojisine sahip bir de ekranı var.

Bu ekran Infınıty –U adı verilen bir teknolojiye daha sahip. Makinenin 420 niT parlaklık ve kontrast seviyesi var. Mali G72 grafik işlemciye destek olan Exynos 9611 ana işlemcisi pürüzsüz grafikler ve çok canlı hareketler sağlayacak kusursuz bir ikili…

Samsung Galaxy M30s Telefon Özellikleri

İşlemcinin ısısını kontrol edebileceğiniz Game Booster bellek düzeyini de ayarlamanızı sağlayacak ve oyun oynarken hiçbir sıkıntı yaşamayacaksınız. Telefonun 4 GB ve 6 GB ram donanımı var.  Alan ise 512 GB seviyeye kadar çıkabiliyor. Bu da SD desteği ile oluyor. 48 MP arka kamerası, 123 derece görüş alanı ve 8 MP ultra geniş lensi ve 5 MP derinlik sensörü var. 16 MP ön kamerası da var.  Arkadaki diğer iki kamera ise 8 MP ve 5 MP çözünürlüktedir.

Beyaz mavi ve siyah kasa renkleri olan cihaz 220 dolar fiyatla, sadece Hindistan için bu özel fiyatla satılıyor. Harika özellikler ve harika fiyat! Hindistan pazarının tüm dünyadaki alıcı pazarına karşı daha cazip olmasının sonuçlarından biri de, tüm telefon üreticilerinin ürünlerini bu pazara odaklamasıdır. Böyle yoğun bir rekabet olunca, herkes en iyi ürünlerini en uygun fiyata sunduğu ölçüde piyasada yer edinebiliyor.

Samsung Galaxy M30s diğer özellikler

Jiroskop ivme ölçer yakınlık sensörü manyeto metre gibi lazım olabilecek sensörleri de olan bu cihazın işletim sistemi Android 9.0 olarak belirledi. Çift sim desteği Samsung Galaxy M30s telefon modelinde var. Cihaz 4G destekliyor ayrıca 3G-2G desteği de var. Kameraları 4X zoom yapabiliyor. Otomatik flaş, yüz tanıma sensörü var ve kameranın 8000 x 6000 piksel görüntü çözünürlüğü var. Video kaydını bu cihazla 30 FPS-1920×1080 P çözünürlükte yapabilirsiniz.

Kaynak: Bilgizede.com

By Cagslar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir