Kayseri Ugimpol Abiye Firmasıyla Yaşamak Zorunda Kaldığım Sorunu Paylaşmak İstedim;

 

01/04/2015 tarihinde özel bir merasim için abiye beğendik. Ertesi gün terzi işini halledip 02/04/2015 Saat:18:00’da teslim edilecekti, 18:30’da gittik hazır değil, 10 dakika beklerseniz getirtelim dediler. İşim olduğundan dolayı siz getirtin, ben yarın (03.04.2015) akşama kadar almaya gelmiş olurum dedim. 03.04.2015 günü sabah saatlerinde Ugimpol’u aradım, 2-3 dakika hatta beklettiler isim ile ürünün gelip gelmediğini kontrol ettiler, nitekim “ürününüz hazır ne zaman gelirseniz” alabilirsiniz dediler.

Hazır olduğunun rahatlığı ile akşamüzeri 5 gibi gittim, kaça kadar açık olduklarını sordum 21.00’e kadar açığız dediklerinden işlerimi hallettim memlekete gitmek üzere yani saat 19:00 gibi gittim meşhur ürünümü teslim almaya.. Telefon ile öğrendiğim “ürününüz hazır” kelimesini söyledim, ürününüz terziden gelmemiş 5 dakika bekleyin hemen getirtiyorum dediler. Azıcık da olsa münakaşa ile beklemeye başladım, tam 20 Dakika sonra ürün geldi. Velhasıl ürünü aldım ve ayrıldım. Ürünü aldığım yakınım özel günde denediğinde daraltılan yerler el ile dikilmiş, dekolteler minimuma indirilecekti hiç yapılmamış. Muhtemelen beklediğim 20 dakika içinde aceleyle yapılmış.

Netice itibariyle bir üründe 3-4 defa sorun yaşadım, özel günümde beni rezil ettiler. Ugimpol’dan ürün alacaklar bu sorumsuzlukları göz önünde bulundursun. Böyle bir sorumsuzluk ben hiçbir yerde görmedim. Kazandırdığım 1 kuruş bile olsa son demine kadar HARAM olsun.