İçindekiler

Yeni Sony Xperia ACE İncelemesi

Yeni Sony Xperia ACE İncelemesi

 

666 dolarlık fiyatıyla satışa sunulması beklenen yeni Sony Xperia ACE telefon modeli çok yakında raflardaki yerini alacak, telefon bu fiyatı hak eden teknik donanımlara sahip görünüyor. Cihazda led flaşlı 12 mega piksel arka kamera 8 mega piksel ön kamera yer alacak yeni telefon modeli 8 çekirdekli Snap Dragon 630 işlemci kullanıyor ve bu işlemcinin her bir çekirdeği 2.2 GHz frekans hızına sahip  cihazda 4GB Ram donanımı kullanılacak, bu RAM oldukça hızlı olacak.

 

Yeni Sony Xperia ACE Teknik Özellikleri

 

Yine cihazın dahili alanı 64 GB olarak seçilmiş Sony Xperia ACE modeli 5 inç full HD ekrana sahiptir. Cihazda NFC özelliği Bluetooth 5, Çift sim Ayrıca parmak izi okuyucu yer alacaktır. Toz ve suya dayanıklı IPX8 sertifikası bulunuyor yine Sony Xperia USB tip C girişi barındırıyor. Bataryası 2.700 mili amper olarak dizayn edilmiştir. Sadece 154 gram ağırlığına sahip olan Bu cihazın uzunluğu 14 santim genişliği 6.7 santimetre ve kalınlığı 9.3 milimetre olacak beyaz siyah ve mor renklerinde kasa renkleri olacak. Görüntüleme pixel yeteneğine baktığımız zaman ekranın 1280x 720 pixel olduğunu görüyoruz. Ekran LCD teknolojisine sahip ve 16000000 renk destekliyor. Kamerası 12 mega piksel olup çözünürlüğü 4000 x 3000 Pixel olarak işlev görecektir. II kamera 3264 x 2448 pixel çözünürlüğe sahip olacak cihazda Bluetooth mevcut 3G GPRS özellikleri var. Dahili alanı 64 GB ek micro SD girişi de mevcut olacak. Böylece Hafıza alanını genişletebilirsiniz. İşletim sistemine gelince; Android 9.0 işletim sistemini kullanacak olan Sony Xperia Ace model telefon meraklıları tarafından bekleniyor. Cihazda FM Radyo özelliği olacak son derece güzel fotoğraf ve video çekimlerini yapabileceğiniz uygun fiyatlı yeni nesil  amiral gemisi model telefon arayanlar için Sony Xperia ACE değerlendirilmesi gereken bir telefondur

 

Yeni Sony Xperia ACE Fiyatı

 

Başlangıç seviyesinde Cihazın fiyatı 666 dolar olarak belirlendi. ABD ve Avrupa’daki raflarda alacağı fiyat belirli değil. Performansının son derece iyi olacağını ön gördüğümüz Sony Xperia Ace model telefonu sizlere öneriyoruz.

Kaynak: Bilgizede.com

By Cagslar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir