Merhaba,

Son günlerin popüler programı Dubsmash, günümüz adıyla Dublaj…

Bu program ile içerisinde kütüphanesinde bulunan sesler aracılığı ile aynı siz söylüyormuş gibi video hazırlıyor, bir nevi dublajlık yapıyor. Mesela, Polat Alemdar “Ben tehdit etmem pişman ederim” diyor, onu seçerseniz, siz sadece ağzınızı kıpırdatıyorsunuz ama polatın sesiymiş gibi sizin ağzınızdan çıkıyor.

Dubmash Dublaj Programı İndir

[the_ad_placement id=”icerik”]

Dubsmash Sesleri İndir

dubsmash-programi-dublaj-programi

Kısacası eğlenceli bir program kesinlikle denemenizi tavsiye ediyorum 🙂

Dubsmash Programı Ne İşe Yarar?

İçerisinde bulundurduğu hazır dublajları telefonunuzun ön kamerası veya arka kamerası ile çekeceğiniz videolarla birleştirerek sizin amatör olarak çeşitli kategorilerdeki seslere dublaj videoları çekmenizi sağlar. Geniş bir Türkçe ses arşivine sahip olan bu dublaj uygulaması sayesinde kolayca sesleri videolarınıza montajlayabilir, hatta bu videoları çeşitli sosyal mecralarda direk paylaşabilirsiniz.

Dubsmash Programı Nasıl Yüklenir?

Dubshmash uygulaması tıpkı diğer dublaj uygulamaları gibi telefona bir uygulama şeklinde yüklenir. İçerisinde çeşitli kategorilerde ses kayıtları bulunur. İlk önce siz bu ses kayıtlarını dinler ve ezberlersiniz. Daha sonra video kayıt işlemine başlar ve dublajdaki metni okursunuz. Kaydı tamamladığınızda sizin mimikleriniz videonuz ve ses dublajınız birbirine oturur. Ortaya hoş ve komik bir anı kalır. Dubsmash programı ile yaptığınız bu videoyu ister telefonunuza / tabletinize kaydedersiniz isterseniz de arkadaşlarınızın beyenisine sunmak için facebook, twitter, instagram gibi sosyal medya araçlarında paylaşabilirsiniz.

[the_ad_placement id=”icerik”]

Güncelleme: 01/16/2015 09:06:38