Facebook’tan Yeni Bir Özellik!

ByÇağlar YILDIZ

Ağu 31, 2013 #etiketi, #face yeni özellik yorgun hissediyor etiketi, #facebokta durum bildirme yorgun hissediyor etiketi, #facebooj da bisey hissediyorum nasil yazlir etiketi, #facebook 2013 değişikliği, #facebook hissediyor durumları etiketi, #facebook nasil hissediyorsun farkli etiketi, #facebook sevildigi hissediyor etiketi, #facebook sevildigini hissediyor etiketi, #facebook ta yorgun hissediyor gibi yazilar nasil etiketi, #facebook yeni özellik, #facebook yorgun hissediyor nasıl yapılır etiketi, #facebookta hissediyor etiketi, #facebookta hissediyor nasıl yapılır etiketi, #facebookta iyi hissediyor etiketi, #facebookta iyi hissediyor nasıl yapılır etiketi, #facebookta iyi hissediyor nasıl yapılıyor etiketi, #facebookta kendini nasıl hissediyor bildirimleri etiketi, #facebookta sevildiğini hissediyor durumuna yapılan yorumlar etiketi, #facebookta sevildigini hissediyor etiketi, #facebookta sevildiğini hissediyor nasıl eklenir etiketi, #facebookta sevildiğini hissediyor nasıl yapılır etiketi, #facede durum sevildigini hissediyor nasil yapilir etiketi, #facede hissediyor etiketi etiketi, #facede nasıl hissediyorum özelliği nasıl açılır etiketi, #facede sevildigini hissediyor bildirimi nasil yapiliyor etiketi, #facede sevildiğinı hissedyor nasıl yapılır etiketi, #facede yeni yorgun hissediyor etiketi, #Nasıl olduğunu veya ne yaptığını paylaş, #sagopa kajmer etiketi, #Saydam Odalar etiketi, #sevildigini hissediyor facebook etiketleri etiketi, #sevildigini hissediyor facebook nasil etiketi, #sevildiğini hissediyor faebook etiketi, #sevildiğini hissediyor nasıl yapılıyor etiketi, #sevildiğini hissediyor. etiketi, #yorgun hissediyor etiketi

Facebook yine yepyeni bir özellik: “Nasıl olduğunu veya ne yaptığını paylaş”. Daha önceki “Neler yapıyorsun, nasıl hissediyorsun” gibi özelliğine benzer bir özellikle karşımızda.

Bu özellikle durumunuza farklı durumlar ekleyebiliyorsunuz. bir kaç örnek verecek olursak;

– 🙂 kendini çok iyi hissediyor, – 🙂 sevildiğini hissediyor, – 🙂 yorgun hissediyor.. gibi. bunu kendinize özel de yapabilme şansınız var. Bir nevi bu özellik yer bildirimi gibi bir şey fakat bir özellik olarak kullanıcılara sunulmuş. Netice itibarıyla Facebook her zamanki gibi kullanıcılarını kendine bağlamaya devam ediyor..

nedusunuyorsun-facebook-2013

nedusunuyorsun-facebook-2013-2